Produkty:

Tento produkt nebol nájdený.

Zadajte do vyhľadávača inú frázu

Kategória:

Táto kategória nebola nájdená.

Zadajte do vyhľadávača inú frázu

Reklamačný formulár

Sme Vám k dispozícii v rámci pracovných dní v čase od 8:00 do 22:00. Neváhajte nás kontaktovať a pomôžeme Vám vyriešiť aj tie najnepríjemnejšie problémy. Vyberte si jeden z formulárov a po jeho vyplnení Vás bude kontaktovať jeden z našich expertov pre zabezpečenie Vašej maximálnej spokojnosti.

Zmena veľkosti / Vyhotovenie rytiny

Pre postup k nasledujúcem kroku vyberte jednu z možností

Je možné si vybrať viac ako jednu možnosť

Zmena veľkosti

Kúpou u nás získate až 120 dní bezplatnej zmeny veľkosti prstienka, ktorá sa vzťahuje až na 3 zmeny veľkosti prsteňa. Po uplynutí tejto lehoty vám bude za výmenu účtovaný poplatok 25 €. Buďte teda úplne bez obáv - ak sa vám nepodarí vybrať správnu veľkosť na prvýkrát, všetko sa dá veľmi jednoducho vyriešiť. Zmena veľkosti sa vykonáva do 14 dní od prevzatia tovaru. V prípade svadobných obrúčok je to 30-dňová lehota. Nákupom u nás získate aj 120-dňovú lehotu na dodatočné gravírovanie zdarma. V prípade, že si nie ste úplne istí veľkosťou, je to ideálne riešenie. Najprv začnite výberom gravírovania a preferovaného písma. K vytvoreniu gravírovania môžete použiť až 20 znakov. Dôležité dátumy, miesta alebo mená patria medzi najobľúbenejšie. Kreativite sa však medze nekladú - výber je len a len na Vás! Jediným obmedzením je počet 20 znakov. Gravírovanie sa vykonáva do 14 dní od prevzatia tovaru. K zaslanému prstienku prosím priložte aj vyplnený reklamačný formulár.

Vyhotovenie rytiny

Nákupom u nás zároveň získavate 120 dňovú lehotu na bezplatné dodatočné vyhotovenie rytiny. V prípade, že si nie ste úplne istí vybranou veľkosťou, ide o ideálne riešenie. Najprv začnite od výberu rytiny a preferovaného fontu písma. Na jej vyhotovenie môžete využiť až 20 znakov. Medzi najobľúbenejšie patria dôležité dátumy, miesta či mená. V kreativite sa však medze nekladú – výber je len a iba na Vás! Jediným obmedzením je počet znakov. Vyhotovenie rytín je vykonávané v lehote 14 dní odo dňa prijatia tovaru. Prosíme o dodanie vyplneného reklamačného formulára k pribalenému prstienku.

Oprava / Čistenie

Kúpou u nás získate štandardnú dvojročnú záruku. Na prstene s diamantmi sa vzťahuje doživotná záruka. Túto záruku však nie je možné uplatniť v prípade poškodenia šperku vlastnou vinou, v prípade mechanického poškodenia alebo úmyselného poškodenia s cieľom odstrániť diamant. Okrem týchto záruk získate aj možnosť čistenia a kompletnej renovácie povrchovej úpravy Vašich šperkov. Následne Vás budeme informovať o stave Vašej žiadosti. Reklamácie prstienkov alebo drobných šperkov sa zvyčajne uplatňujú do 14 dní od prevzatia tovaru. V prípade svadobných obrúčok je táto lehota 30 dní. V tomto bode si však vyhradzujeme právo v prípade potreby túto lehotu predĺžiť. Každá žiadosť sa posudzuje individuálne. Spolu so zaslaným prstienkom prosím doručte aj vyplnený reklamačný formulár.

Výmena či vrátenie tovaru

Prajete si Vami zakúpený produkt vymeniť či vrátiť? Pri nákupe v SAVICKI nemusíte mať žiadne obavy. Nižšie zaznačte a vyplňte formulár na vrátenie tovaru či na sprostredkovanie výmeny.

Výmena

Ak produkt, ktorý ste si vybrali, nesplnil Vaše očakávania alebo ste nedostali pozitívnu odpoveď od svojej protistrany, môžete využiť 120-dňovú lehotu na výmenu. Možnosť výmeny môžete využiť na výrobok inej farby zlata, osadený iným drahokamom alebo na úplne iný model. V tomto smere sme veľmi flexibilní a vždy sa snažíme nájsť riešenie pre maximálnu spokojnosť zákazníka. Výmena sa zvyčajne uskutočňuje do 14 dní od prevzatia tovaru. V prípade svadobných obrúčok je táto lehota 30 dní. V tomto bode si však vyhradzujeme právo túto lehotu v prípade potreby predĺžiť. Každá žiadosť sa posudzuje individuálne. Spolu so zaslaným prstienkom prosím doručte aj vyplnený reklamačný formulár.

Vrátenie tovaru

Nákupom u nás získate aj 14-dňovú lehotu na vrátenie tovaru bez udania dôvodu. Uvedomujeme si však, že táto lehota je v mnohých ohľadoch príliš krátka, preto ako jediná spoločnosť na trhu ponúkame predĺženú lehotu 120 dní. Aby ste však mohli túto lehotu využiť, musia byť splnené tieto podmienky: a) Produkt musí byť vyrobený podľa našej štandardnej ponuky. b) Produkt nesmie byť personalizovaný. Gravírovanie predstavuje personalizáciu, ktorou strácate možnosť vrátenia produktu . Personalizáciou sa rozumie aj rýdzosť 750, hypoalergénna úprava bieleho zlata a platinovanie. c) Produkt nesmie byť nijakým spôsobom poškodený. Nesmie vykazovať známky bežného opotrebovania. O stave Vašej žiadosti Vás budeme informovať. Žiadosti o vrátenie tovaru sa posudzujú individuálne a zvyčajne sa uskutočňujú do 14 dní od prijatia tovaru. K zaslanému produktu Vás prosíme o pribalenie vyplneného reklamačného formulára.

Krok 1 Vybrať druh formulára

Najprv zvoľte typ Vašej žiadosti podľa oblasti, ktorej sa konkrétne týka. Týmto spôsobom dôjde k maximálnemu urýchleniu a vyriešeniu celej záležitosti.

Krok 2 Vyplniť bližšie informácie

Doplňte všetky informácie týkajúce sa Vašej žiadosti. Do komentára uveďte všetko, čo by mohlo pomôcť k celkovému urýchleniu a následnému vyriešeniu danej problematiky.

Zmena veľkosti

Zvoliť typ šperkov:

Dámsky prstienok:

Pánsky prstienok:

Oprava/Čistenie

Zvoliť typ šperkov:

Priložiť fotografie

Vyhotovenie rytiny

Zvoliť typ šperkov:

Engrave

Vybrať font písma

Dámsky prstienok
Engrave

Vybrať font písma

Pánsky prstienok
Engrave

Vybrať font písma

Výmena
Vrátenie tovaru

Používam

Ak využívate dodatočné právo na vrátenie tovaru v rámci 120 dennej lehoty, náklady v súvislosti s prepravou hradí zákazník.

Dôvod :

V čom konkrétne sa zakúpený produkt líši od prezentácie na našich stránkach?

Krok 3Uviesť svoje osobné údaje

Pre zaistenie vrátenia tovaru uveďte svoje osobné údaje a adresu.

Kontaktné údaje:

Adresa pre vyzdvihnutie kuriérom

Krok 4Zhrnutie

Overte všetky zadané informácie. Skontrolujte, či sú uvedené správne. Pokiaľ je všetko v poriadku, Vaša žiadosť bude čoskoro spracovaná.

Typ žiadosti:Grawerowanie

Údaje žiadateľa: (uveďte údaje do komentára, v prípade, že sa údaje líšia od údajov uvedených v objednávke)

Adresa pre vyzdvihnutie kuriérom

Nenašli ste odpoveď na svoju otázku?
Kontaktujte nás!
Infolinka
Môžete nás kontaktovať pondelok - piatok v čase od 8:00 do 22:00.
Livechat
V prípade potreby nás kontaktujte prostredníctvom livechatu.
Kontaktný formulár
Zvoľte termín, ktorý Vám bude vyhovovať a my Vás následne budeme kontaktovať.
Kategória

Sme Vám k dispozícii

Online PO - PIA 8:00 - 22:00

Prejsť ku kontaktu
SAVICKI © 2023

v1.41.24