Dodatočná zľava až -15% na zásnubné prstienky a obrúčky Chcem zľavový kód!
0
Dní
:
0
Hod
:
0
Min
:
0
Sekúnd
  • Doprava zadarmo
  • 120 dní na bezplatné vrátenie
  • Bezplatné nastavenie veľkosti
  • SAVICKI Care+®
  • Bezplatné gravírovanie
Produkty:

Tento produkt nebol nájdený.

Zadajte do vyhľadávača inú frázu

Kategória:

Táto kategória nebola nájdená.

Zadajte do vyhľadávača inú frázu

Certifikáty pravosti

Naši klenotníci používajú na výrobu šperkov len tie najkvalitnejšie materiály, čo ide ruka v ruke s ich odpovedajúcim množstvom. Len tak je možné zaručiť maximálnu odolnosť a najvyššiu kvalitu. V ponuke mnohých iných klenotníctiev nájdeme prstene, pri ktorých sa pri výrobe použilo menej materiálu, ale len preto, aby sa znížila ich finálna cena. To všetko je však na úkor celkovej kvality. Takéto šperky sú veľmi náchylné na vážne poškodenie a túto informáciu treba brať do úvahy. V ponuke spoločnosti SAVICKI nájdete len šperky s presne uvedenou hmotnosťou a kvalita každého výrobku je potvrdená príslušným certifikátom. Konkrétnu hmotnosť šperku nájdete v priloženom certifikáte.

Certifikáty diamantov

Certifikáty diamantov

Všetky produkty osadené diamantmi sú opatrené autentickým certifikátom potvrdzujúcim ich konkrétne parametre a vlastnosti. K diamantom s hmotnosťou väčšou ako 0,50 ct je navyše vystavený certifikát Medzinárodným Gemologickým inštitútom (IGI), HRD Antwerp alebo Americkým Gemologickým Inštitútom (GIA). Za predpokladu, že je pre Vás kľúčový medzinárodný certifikát aj v prípade menších drahokamov ako 0,50 ct - prosíme o zahrnutie tejto informácie počas dokončovania objednávky a potrebný certifikát pre Vás zaistíme. Diamanty s hmotnosťou menšou ako 0,50 ct sú opatrené certifikátom vystaveným priamo nami, teda certifikátom SAVICKI, na základe posúdenia našich kvalifikovaných expertov v oblasti naceňovania diamantov.

Záruka kvality

Záruka kvality

Na všetky šperky SAVICKI zo zlata, striebra, platiny a titánu sa vzťahuje doživotná záruka na diamanty.

Táto záruka je ďalším potvrdením istoty dobre vykonaného nákupu - môžete sa na nás naozaj spoľahnúť v každom smere!

Doživotná záruka na diamanty SAVICKI sa vzťahuje výlučne na šperky osadené diamantmi s hodnotou nad 400 €. Vzťahuje sa na vady diamantov (odštiepenie, prasknutie, rozdrobenie) a na prípadnú stratu diamantov za predpokladu, že ide o výrobnú vadu. Záruka platí len na pôvodne osadené diamanty - zmena veľkosti u iného klenotníka ruší túto záruku.

Doživotná záruka sa nevzťahuje na krádež či stratu šperku. Na všetky produkty s diamantmi sa navyše vzťahuje bezplatná služba čistenia a kontroly, ktorú môžete využiť tak často, ako to len bude potrebné.

Záruka na svadobné obrúčky

Záruka na svadobné obrúčky

Na všetky svadobné obrúčky zo zlata, striebra, platiny a titánu z ponuky SAVICKI sa vzťahuje dvojročná záruka na výrobné vady.

Nákupom u nás získate istotu, že Vám budeme k dispozícii aj po nákupe. Záruka sa vzťahuje nielen na výrobné chyby, ale aj na bežné čistenie a kontrolu kvality po dobu 2 rokov.

Táto záruka sa však nevzťahuje na mechanické poškodenia, tzn. poškriabanie, stlačenie alebo poškodenie spôsobené nepatričným nosením! Opravou alebo zmenou veľkosti sprostredkovanou iným klenotníkom ako SAVICKI strácate svoju záruku.

Diamanty z legálnych a overených zdrojov

Diamanty z legálnych a overených zdrojov

Predovšetkým kladieme dôraz na to, aby naše diamanty pochádzali výhradne z legálnych a overených zdrojov.

Dištancujeme sa od praktík, medzi ktoré patrí obchod a ťažba s „krvavými“ diamantmi.

Našimi partnermi sú overení dodávatelia, s ktorými dlhodobo spolupracujeme.

Certifikáty, ktoré k diamantom od našich dodávateľov získame, následne prechádzajú nemenej starostlivou kontrolou. Záleží nám, aby naši zákazníci získali iba diamanty z oblastí, kde neprebieha žiadny krvavý konflikt. Zároveň však ide o maximálne parametre diamantov pýšiace sa štandardom SAVICKI Diamonds. Jedine také diamanty využívame na vyhotovenie našich šperkov.

Viac informácií
Kategória