Dodatočná zľava až -15% na zásnubné prstienky a obrúčky Chcem zľavový kód!
0
Dní
:
0
Hod
:
0
Min
:
0
Sekúnd
 • Doprava zadarmo
 • 120 dní na bezplatné vrátenie
 • Bezplatné nastavenie veľkosti
 • SAVICKI Care+®
 • Bezplatné gravírovanie
Produkty:

Tento produkt nebol nájdený.

Zadajte do vyhľadávača inú frázu

Kategória:

Táto kategória nebola nájdená.

Zadajte do vyhľadávača inú frázu

Záruka


 1. Na všetky zlaté, strieborné alebo platinové šperky v hodnote nad 250 EUR sa vzťahuje doživotná záruka na diamanty. Táto záruka je ďalším dôkazom, že ste si vybrali správne a máte istotu dobrého nákupu.
 2. Ručiteľom %address guarantee%
 3. Označenie "doživotná" sa vzťahuje len na obdobie, počas ktorého je šperk v pôvodnej podobe, t. j. v podobe, v akej bol zakúpený od spoločnosti SAVICKI. Akékoľvek zmeny vykonané na zakúpenom produkte budú mať za následok stratu tejto záruky.
 4. Naša záruka sa vzťahuje na závady a poškodenie diamantov v podobe roztrieštenia, nalomenia či uvoľnenia iba v prípade originálne osadeného diamantu.
 5. Doživotná záruka sa nevzťahuje na krádež, zmiznutie alebo stratu diamantu, prípadne jeho účelového poškodenia.
 6. Vykonaním akýchkoľvek zmien, najmä opravou šperku u iného klenotníka, táto záruka zaniká.
 7. V rámci záruky SAVICKI máte nárok na výmenu diamantu v prípade zistenia závady.
 8. Výkon právomocí vyplývajúce zo záruky nevylučuje, neobmedzuje ani nepozastavuje práva kupujúceho vyplývajúce z ustanovení záruky za vady predávaného tovaru.
 9. Všetky popredajné záležitosti sa nahlasujú prostredníctvom reklamačného formulára.
 10. Na posúdenie celej reklamácie je potrebné najprv posúdiť produkt priamo na mieste. Zakúpený produkt je potrebné zaslať priamo nám na bližšie preskúmanie, po ktorom sa k veci vyjadríme a budeme Vás informovať o ďalšom postupe. Snažíme sa byť našim zákazníkom čo najviac nápomocní. Na základe našej dohody potom objednáme prepravnú spoločnosť, ktorá šperk vyzdvihne na Vašej adrese. Všetko je na naše náklady, neplatíte nič navyše. V prípade, že reklamácia nebude kladne posúdená, náklady hradí zákazník. Lehota na preskúmanie reklamácie je približne 14 dní.
 11. Navyše sa na všetky produkty osadené diamantmi vzťahuje bezplatná možnosť čistenia a overenia stability ich osadenia. Túto službu u nás v prípade môže využiť každý zákazník.
 12. Doživotnú záruku je možné uplatniť len s certifikátom SAVICKI, ktorý je súčasťou každého balenia výrobku.
Kategória