Dodatočná zľava až -15% na zásnubné prstienky a obrúčky Chcem zľavový kód!
0
Dní
:
0
Hod
:
0
Min
:
0
Sekúnd
  • Doprava zadarmo
  • 120 dní na bezplatné vrátenie
  • Bezplatné nastavenie veľkosti
  • SAVICKI Care+®
  • Bezplatné gravírovanie
Produkty:

Tento produkt nebol nájdený.

Zadajte do vyhľadávača inú frázu

Kategória:

Táto kategória nebola nájdená.

Zadajte do vyhľadávača inú frázu

Zobraziť všetky prstienky

Top 10 zásnubných prsteňov

Zásnuby sú vzácnym okamihom, ktorý si v pamäti uchováte po celý život. Prstienok, ktorý sa stane súčasťou Vášho životného príbehu, by mal byť nielen nadčasový, ale mal by tiež dokonale vystihnúť aj Vašu nastávajúcu. S výberom Vám radi pomôžeme!

Zoznámte sa s ponukou prstienkov, ktoré sú medzi našimi zákazníkmi najobľúbenejšie. Ponuka TOP 10 predstavuje prstienky, ktoré spĺňajú tie najnáročnejšie kritériá módnych trendov.

Ktorá žena by nesnívala o prstienku ako z romantického filmu? Nie každý muž sa v tomto smere dokáže zorientovať, preto sme vytvorili rebríček TOP 10 zásnubných prstienkov, ktorý Vám s výberom dokonale pomôže.

Zásnubný prstienok, ktorý zdobí ruku ženy, by nemal byť iba tým najdôležitejším - mal by byť tiež tým najkrajším šperkom, ktorý bude Vašu nastávajúcu sprevádzať naveky. Diamantový prstienok je stávkou na istotu, a to ako z hľadiska elegancie, tak aj kvality. Jemnosť v kombinácii s dokonalým leskom, to je sen každej ženy. Naši klenotníci kladú dôraz na každý jednotlivý detail, výsledkom je tak jedinečný šperk, ktorý každej žene vyrazí dych.

Zásnubné prstene SAVICKI zaručujú najvyššiu kvalitu a pútavý dizajn. Zásnubný prsteň nie je len obyčajný šperk, je to symbol vašej nehynúcej lásky, preto sa pri výbere nesmiete unáhliť. Inšpirujte sa našimi TOP 10 zásnubnými prsteňmi!

Kategória