Dodatočná zľava až -15% na zásnubné prstienky a obrúčky Chcem zľavový kód!
0
Dní
:
0
Hod
:
0
Min
:
0
Sekúnd
 • Doprava zadarmo
 • 120 dní na bezplatné vrátenie
 • Bezplatné nastavenie veľkosti
 • SAVICKI Care+®
 • Bezplatné gravírovanie
Produkty:

Tento produkt nebol nájdený.

Zadajte do vyhľadávača inú frázu

Kategória:

Táto kategória nebola nájdená.

Zadajte do vyhľadávača inú frázu

Viac o SAVICKI

Sľub SAVICKI

Výber luxusných šperkov je sviatkom, ktorý môžete osláviť spoločne s nami! Sme v tom s Vami – odbornosť, vášeň a odhodlanie. Radi Vám so všetkým pomôžeme. Profesionálny a priateľský prístup. Presne to Vás čaká, ak nadviažete spoluprácu práve s nami. Podeľte sa s nami o svoje potreby, s výberom Vám potom dokonale pomôžeme.

Logo značky Savicki

O nás

Sľub SAVICKI

Zachytenie krásy jedinečných okamihov. Už viac ako 45 rokov tvoríme výnimočné šperky, ktoré sa môžu stať symbolom aj vašich nezabudnuteľných chvíľ.

Naše produkty sa od iných šperkov líšia v mnohých ohľadoch, predovšetkým však v dokonalej kombinácii remeselnej práce a umenia. Klenotníci spoločnosti SAVICKI sú profesionáli s jedinečným citom pre detail. Kladieme dôraz na tú najvyššiu kvalitu.

Už desiatky rokov sme súčasťou Vašich nezabudnuteľných okamihov. Zásnuby, sobáš, narodenie dieťaťa či výročie svadby - vďaka šperkom SAVICKI Vám tieto chvíle utkvejú navždy v pamäti.

Moderné trendy v kombinácii s tradíciou, vďaka tomuto sme už od roku 1976 odborníkmi v oblasti Wedding & Engagement. Zásnubné prstienky a svadobné obrúčky z dielne SAVICKI dosahujú tú najvyššiu kvalitu.

Nevyrábame iba luxusné šperky, vytvárame predovšetkým nadčasové symboly lásky odovzdávané z generácie na generáciu.

Dizajn prsteňa

Naše hodnoty

Share Your Love

V SAVICKI veríme v hodnoty, ktoré plne vystihuje náš slogan – Share Your Love. Láska vyniká v mnohých ohľadoch našich životov.

Láska

Láska je svetlom našich životov. Je to pocit, ktorý nám všetkým dodáva silu, náš život je potom harmonický, plný šťastia a dobra. Záleží Vám viac na tom druhom, ako na Vás samotných? Práve tieto pocity dokonale vyjadrí drahokam, ktorý je zo všetkých najvzácnejší – diamant!

Dôvera

Láska, vzájomná dôvera či bezpečie. Jednoducho pocit, že v tom nie ste sami.

Remeslo

Klenotnícke remeslo je umenie, ktoré v sebe snúbi precíznosť so zmyslom pre tie najdrobnejšie detaily! Takéto šperky sú následne jedinečnosťou samotnou.

Neustále sa sústredíme na zdokonalenie v každom ohľade. Našou prednosťou sú originálne a inovatívne nápady.

 • 1965

  Vznik klenotníckej dielne

  Priekopníkom značky SAVICKI bol pán Kazimír Savický, ktorý si otvoril malú klenotnícku dielňu vo svojom vlastnom dome. Všetko sa začalo takmer desať rokov pred otvorením prvého salónu značky SAVICKI. Zručný klenotník s citom pre každý jednotlivý detail.

 • 1976

  Prvá predajňa pod záštitou SAVICKI

  Deväť rokov od začatia podnikania otvára Kazimír Savický spoločne s manželkou Barbarou prvú klenotnícku dielňu. Pokračuje tak v remeselnom duchu tohto miesta, keďže tu predtým sídlila dielňa zámočnícka. Zamojská 14 sa tak stáva prvým klenotníctvom v histórii značky SAVICKI, ktorá existuje dodnes.

 • 2005

  Mladá generácia na čele spoločnosti

  Po štyridsiatich rokoch úspešného rodinného podniku odovzdávajú Kazimír a Barbara opraty mladej generácii. Vedenia sa ujímajú synovia manželov Savických - Jakub a Pavel. Starší z bratov Pavel pokračuje v rozvoji značky pod dohľadom svojho otca so zameraním na obchodné odvetvie.

 • 2009

  Prvý krok do online sveta

  Štyri roky po tom, čo vedenie spoločnosti prevzala mladšia generácia, prechádza značka SAVICKI prvýkrát do online sveta. Vznikajú webové stránky spoločne s novým imidžom.

 • 2014

  Vznik e-shopu

  Digitalizácia značky SAVICKI bola len prvým krokom. Odteraz je Vám však náš online katalóg plne k dispozícii. Náš tím momentálne tvorí 16 ľudí.

 • 2017

  SAVICKI sa stáva skutočným e-commerce

  Osem rokov nato sa tím SAVICKI začína rozrastať, čím podstatne rozširuje pole svojej pôsobnosti. Spoločnosť sa začína dynamicky rozvíjať v mnohých ohľadoch.

 • 2019

  Dosiahli sme míľnik 15 000 objednávok

  Koncom roka 2019 sme dosiahli 15 239 objednávok. To je viac ako 15 000 párov, ktorých symbolom lásky sa stávajú prstienky SAVICKI. Online spolupráca s našimi zákazníkmi vyústila v minulom roku v ocenenie Breaking the Doubts v rámci e-commerce.

 • 2020

  Prvý zahraničný trh

  Doba je neistá, čo platilo včera už zajtra nemusí. Preto je potrebné vedieť sa prispôsobiť novým okolnostiam. V SAVICKI ponúkame online prezentáciu zásnubných prstienkov a svadobných obrúčok. V súvislosti s touto novinkou sme získali ocenenie e-Commerce Awards v kategórii Breaking the Doubts.

 • 2021

  Rozšírenie v rámci strednej Európy

  Napriek pandémii a hospodárskej kríze nepoľavujeme. Okrem Českej republiky už pôsobíme na mnohých európskych trhoch vrátane Slovenska, Poľska, Maďarska, Bulharska, Veľkej Británie a Rumunska.

 • 2022

  Prvý showroom SAVICKI zodpovedajúci tým najvyšším kritériám

  Jedinečná prezentácia šperkov online. Bariéra medzi zákazníkom a predajcom prakticky neexistuje. Prstene SAVICKI si teraz môžete sami vyskúšať. Komfort pri objednávke je pre nás prioritou.

1965
1976
2005
2009
2014
2017
2019
2020
2021
2022

Tím expertov k Vašej dispozícii

Tím SAVICKI má viac ako 120 špičkových pracovníkov, ktorí sa postarajú o Vašu maximálnu spokojnosť po všetkých stránkach. Sme Vám k dispozícii každý pracovný deň, od rána až do večera. V prípade akýchkoľvek otázok sa na nás neváhajte obrátiť.

Práve tu sa Vaše predstavy stávajú skutočnosťou.

Úspešne fungujeme už na 10 trhoch

Kategória