Dodatočná zľava až -15% na zásnubné prstienky a obrúčky Chcem zľavový kód!
0
Dní
:
0
Hod
:
0
Min
:
0
Sekúnd
  • Doprava zadarmo
  • 120 dní na bezplatné vrátenie
  • Bezplatné nastavenie veľkosti
  • SAVICKI Care+®
  • Bezplatné gravírovanie
Produkty:

Tento produkt nebol nájdený.

Zadajte do vyhľadávača inú frázu

Kategória:

Táto kategória nebola nájdená.

Zadajte do vyhľadávača inú frázu

Hodnoty SAVICKI

Zachytenie krásy okamihov, počas ktorých sa zastavil čas. Naším cieľom je priviesť tieto prchavé okamihy k nadčasovej dokonalosti. Šperky vyrábame už viac ako 40 rokov, počas ktorých sme boli súčasťou týchto nezabudnuteľných okamihov. SAVICKI

Naše produkty sa od iných šperkov líšia v mnohých ohľadoch, predovšetkým však v dokonalej kombinácii remeselnej práce a umenia. Klenotníci spoločnosti SAVICKI sú profesionáli s jedinečným citom pre detail. Kladieme dôraz na tú najvyššiu kvalitu.

Za kvalitou šperkov SAVICKI stojí nasledujúce:

Zodpovednosť

Pocity

Servis

Dizajn prsteňa

Prvý krok

Zodpovednosť

Od prísnej kontroly kvality našich drahokamov až po riadenie osobného rozvoja našich kvalifikovaných zamestnancov. Každý detail tvorí fungujúci celok, ktorým je značka SAVICKI.

Conflict-Free Diamonds

Diamanty z overených zdrojov

Dbáme na to, aby naše diamanty pochádzali len z legálnych a overených zdrojov. Nelegálne diamantové bane ohrozujú životy svojich zamestnancov, ktorí pracujú v neľudských podmienkach - bez lekárskej starostlivosti a vhodných nástrojov.

V mnohých prípadoch ide aj o deti, ktoré sú nútené pracovať a prichádzajú tak o život, pretože sú vystavené krutým podmienkam za účelom maximalizácie zisku. World Diamond Council s týmito praktikami bojuje už niekoľko rokov – bohužiaľ však stále neúspešne.

Dištancujeme sa od praktík, medzi ktoré patrí obchod a ťažba s „krvavými“ diamantmi.

Viac o SAVICKI Diamonds®
Fotografia certifikátu kvality Savicki
Fotografia diamantov

Conflict-Free Diamonds

Ochrana životného prostredia

Napriek tomu, že ako spoločnosť SAVICKI nestojíme za ťažbou drahokamov, kladieme dôraz na tú najvyššiu kvalitu - starostlivo vyberáme každý jeden drahokam, ktorým naše šperky osadzujeme. Našou prioritou je spolupráca iba s overenými dodávateľmi, ktorí sa drahokamami zaoberajú.

Rozhodli sme sa pre spoluprácu výhradne s dodávateľmi, ktorých ťažobné postupy majú minimálny dopad na životné prostredie. Predovšetkým teda na kvalitu a čistotu ovzdušia, krajiny a biodiverzity. Sme súčasťou ochrany ekologického a kultúrneho dedičstva našej planéty.

Druhý krok

Pocity

Šperky zásnubné a svadobné sa stávajú symbolom, ktorý navždy uchová kúzlo týchto výnimočných okamihov. Vaša láska je našou inšpiráciou!

Výber šperkov nie je každodennou záležitosťou.

Share Your Love

Slogan Share Your Love symbolizuje to najdôležitejšie - lásku. Vytvorili sme preto kolekciu, prostredníctvom ktorej s Vami môžeme zdieľať tieto hodnoty! Je nám veľkou cťou byť súčasťou milostných príbehov tisícok z Vás. Neváhajte a oslavujte lásku spoločne s nami každý deň #ShareYourLove!

Viac o SAVICKI Diamonds®
Fotografia páru

Tretí krok

Servis

Špecializujeme sa na tvorbu jedinečných šperkov. Zakladáme si tiež na zákazníckom servise. Radi prevýšime Vaše očakávania - neváhajte a zoznámte sa s bonusmi v podobe SAVICKI Care+

Nákup šperkov online nebol nikdy jednoduchší!

Viac o SAVICKI Care+®

Sme Vám k dispozícii počas celého procesu objednávania, ktorý začína už samotným výberom. Naši odborníci vám pomôžu vybrať ideálny šperk, odpovedia na všetky Vaše otázky a v prípade prstienkov Vám poradia aj s veľkosťou. Tým to však nekončí. Ponúkame Vám doplnkovú službu v podobe služby SAVICKI Care+. Zoznámte sa s jej výhodami:

120-dňová lehota na bezplatnú výmenu alebo vrátenie tovaru

Doživotná záruka na drahokamy

Bezplatné a profesionálne čistenie

Bezplatná zmena veľkosti

Fotografia prsteňa
Kategória