Dodatočná zľava až -15% na zásnubné prstienky a obrúčky Chcem zľavový kód!
0
Dní
:
0
Hod
:
0
Min
:
0
Sekúnd
 • Doprava zadarmo
 • 120 dní na bezplatné vrátenie
 • Bezplatné nastavenie veľkosti
 • SAVICKI Care+®
 • Bezplatné gravírovanie
Produkty:

Tento produkt nebol nájdený.

Zadajte do vyhľadávača inú frázu

Kategória:

Táto kategória nebola nájdená.

Zadajte do vyhľadávača inú frázu

Logo značky Savicki

Diamanty, ktorými osadzujeme šperky SAVICKI, sú starostlivo vyberané kvalifikovanými expertmi v oblasti posúdenia a ocenenia drahokamov. Stávka na diamant je teda stávkou na istotu.

Logotyp diamantového certifikátu Logotyp diamantového certifikátu Logotyp diamantového certifikátu

Doživotná záruka

Diamant je najlepším priateľom každej ženy

Ide o jeden z najpopulárnejších citátov týkajúci sa diamantov. Diamanty sú zárukou tej najvyššej kvality. Výberom tých najkvalitnejších drahokamov získavate doživotnú záruku, a teda maximálnu istotu dobrej kúpy.

SAVICKI 5C

Klasifikácia diamantov o úroveň vyššie

Nadštandardná kvalita je pre nás prioritou. K štandardným pravidlám 4C sme preto pridali piate "C" - control. Naše diamanty kontrolujeme niekoľkokrát, aby sme zaručili ich najvyššiu kvalitu.

Fotografia diamantov
Fotografia diamantov
Fotografia diamantov
Fotografia diamantov
Fotografia loga Savicki 5C
 • 1 z 5 C

  Cut - výbrus

  Cut - výbrus

  Fotografia diamantov

  Výbrus diamantu je neoddeliteľnou súčasťou dokonalého prevedenia

  Ideálne proporcie idú ruka v ruke s dokonalým výbrusom, aby sa dosiahol ideálny lesk a aby každá z jednotlivých faziet zohrávala svoju dôležitú úlohu pri práci so svetlom. Týmto spôsobom je zaručený maximálny lesk.

  Precíznosť – prepracovanosť s dôrazom na najmenší detail

  Symetria – Harmonické uloženie jednotlivých faziet diamantu

  Trblietanie – iba ten najkvalitnejší výbrus zaistí ohromujúci lesk

 • 2 z 5 C

  Clarity - čistota

  Clarity - čistota

  Čistota pod desaťnásobnom priblížení

  Luxusný diamant sa vyznačuje dokonalým leskom. Čistota drahokamu je neoddeliteľnou súčasťou pravidiel 5C - šperky SAVICKI sú osadené výlučne diamantmi s takmer dokonalou čistotou. V prípade diamantov s inklúziami sa nemôžeme spoliehať na dokonalú žiarivosť, preto sa zameriavame len na diamanty s najvyššími parametrami čistoty.

  Nechajte sa pohltiť jedinečnou krásou diamantov.

 • 3 z 5 C

  Color - stupeň farby

  Color - stupeň farby

  Farba diamantu

  Diamanty sú klasifikované podľa farby od D po Z. Farby D / E / F / G / H / I označujú prakticky bezfarebné diamanty. Farba je jedným z kľúčových faktorov, ktoré ovplyvňujú ich vzhľad. Diamanty s farbou N-Z sú už klasifikované ako diamanty nižšej kvality, ktoré majú zvyčajne žltkastý odtieň.

  Šperky SAVICKI sú osadené výlučne prakticky bezfarebnými diamantmi najvyššej kvality. Iba takéto diamanty môžu podčiarknuť jedinečnosť ich charakteru.

 • 4 z 5 C

  Carat - karátová hmotnosť

  Carat - karátová hmotnosť

  Fotografia diamantov

  ct

  Čo označuje karátová hmotnosť?

  Karátová hmotnosť nie je zárukou kvality a neurčuje exkluzivitu diamantu. Iba v kombinácii s pravidlami 5C sa drahokamy stávajú dokonalými a jedinečnými symbolmi vašich najvnútornejších pocitov.

  V ponuke SAVICKI nájdete drahokamy od 0.01 ct do 4 ct.

 • 5 z 5 C

  Control - záruka najvyššej kvality

  Control - záruka najvyššej kvality

  Akým spôsobom prebieha kontrola našich diamantov?

  Diamanty prechádzajú dvojstupňovým procesom kontroly kvality. Prvá kontrola prebieha u našich dodávateľov, ktorí obdržia podrobný zoznam všetkých parametrov, ktoré musia drahokamy spĺňať. Druhá kontrola prebieha v našej klenotníckej dielni, kde sa diamanty dôkladne preskúmajú a podrobia dôkladnej kontrole pod mikroskopom.

Cut
Clarity
Color
Carat
Control

Conflict-Free Diamonds

Diamanty výhradne z overených zdrojov

Na výrobu našich šperkov používame len materiály z overených zdrojov, čo je pre spoločnosť SAVICKI prioritou! Sme tiež súčasťou iniciatívy na podporu diamantov so zárukou "conflict-free".

Kimberley Process Certification Scheme

5.11.2002 – 36 krajín na rokovaniach prebiehajúcich vo Švajčiarsku prijalo konkrétne a záväzné opatrenia proti obchodovaniu s diamantmi pochádzajúcimi z oblastí s aktuálne prebiehajúcimi konfliktami a prijali vyhlásenie zvané "Deklarácia Interlaken".

Všetci zúčastnení sa týmto spôsobom zaviazali k rešpektovaniu dokumentu "Kimberley Process Certification Scheme", ktorý má za cieľ reguláciu certifikácie v obchodovaní so surovými diamantmi.

Spoločne s každým šperkom osadeným diamantmi obdržíte darčekovú kartu Conflict-Free, ako potvrdenie, že sa jedná výhradne o diamanty pochádzajúce z legálnych a overených zdrojov.

Certifikované diamanty s overeným pôvodom

Dôkladne preverujeme pôvod všetkých našich diamantov. Spolupracujeme iba s overenými dodávateľmi, ktorí sú špičkou vo svojom obore.

Overení dodávatelia

Spolupracujeme iba s overenými dodávateľmi, ktorí patria medzi tie najlepšie v klenotníckom odvetví.

Jedinečné šperky

Diamanty SAVICKI pochádzajú iba z legálnych a overených zdrojov.

Záruka overeného pôvodu

Maximálna bezpečnosť a komfortný nákup

Naše diamanty pochádzajú len z legálnych a overených zdrojov. Spolupracujeme výlučne so starostlivo preverenými dodávateľmi. Dištancujeme sa od praktík, ktoré zahŕňajú obchodovanie a ťažbu "krvavých" diamantov.

Našimi partnermi sú overení dodávatelia, s ktorými dlhodobo spolupracujeme.

Certifikáty, ktoré získavame k diamantom od našich dodávateľov, sú následne podrobené rovnako dôkladnej kontrole. Snažíme sa zabezpečiť, aby naši zákazníci získavali diamanty len z legálnych zdrojov. Len takéto diamanty sa používajú pri výrobe našich šperkov.

Fotografia diamantov

Diamanty SAVICKI

Doživotná záruka

Všeobecne uznávaný princíp 4C sme sa v rámci kvality našich produktov rozhodli rozšíriť. Pridali sme tzv. 5C, ktoré sa vyznačuje niekoľkonásobnou kontrolou kvality. Každý šperk osadený diamantom je opatrený certifikátom kvality spoločne s doživotnou zárukou. Spolupráca s nami prináša množstvo benefitov!

Starostlivo vybrané diamanty

Naši klenotníci sú odborníci v oblasti gemológie, čo je veda zaoberajúca sa drahokamami. Všetky drahokamy prechádzajú dôkladnou kontrolou! Diamanty pochádzajúce z legálnych zdrojov sú vždy opatrené vlastnou certifikáciou, ktorá dokladá ich pravosť a parametre. Parametre 5C definujú, že hmotnosť v karátoch, farba, čistota a výbrus sú najvyššej kvality blížiacej sa dokonalosti.

Fotografia diamantov
Fotografia diamantov Celková výmena diamantu

Naša záruka sa vzťahuje na vady a poškodenie diamantov v podobe roztrieštenia, nalomenia či uvoľnenia iba v prípade originálne osadeného diamantu.

Fotografia diamantov Bezplatná oprava

Pri poškodení diamantu sa môžete spoľahnúť na bezplatné overenie, posúdenie a následnú opravu. Na šperky osadené diamantmi získavate doživotnú záruku.

Fotografia diamantov Nelimitované profesionálne čistenie

Výnimočné šperky vyžadujú výnimočnú starostlivosť. Postaráme sa o komplexné čistenie a renováciu povrchovej úpravy, ktoré v rámci päťstupňového procesu navrátia ich prvotný lesk.

Štandard Záruka SAVICKI
Celková výmena diamantu
Nelimitované profesionálne čistenie
Bezplatná oprava
Termín dodania
Doživotná záruka
Certifikáty pravosti

Doživotná záruka

Diamanty sú večné. Na šperky SAVICKI, ktoré sú osadené diamantmi, získavate doživotnú záruku. Ak dôjde k odštiepeniu, či akémukoľvek inému poškodeniu, môžete sa na nás vždy obrátiť! Aby bolo možné túto záruku uplatniť je nutné, aby bol šperk vo svojej prvotnej podobe svojho vyhotovenia. Zásahom iného klenotníka tieto záruky bohužiaľ strácate.

Fotografia diamantov

Jedinečné vo všetkých ohľadoch

Brilancia, čistota a dokonalosť - tieto tri slová ideálne vystihujú diamanty, ktorými osadzujeme zásnubné prstienky SAVICKI. Neopakovateľná brilancia našich diamantov je zapríčinená ich perfektnou štruktúrou. Každý z našich diamantov navyše prechádza hneď niekoľkonásobnou kontrolou kvality. Vďaka princípu 5C, doživotnej záruke a certifikátom pravosti si môžete byť istí, že obdržíte len to najlepšie!

Kompletná ponuka prstienkov s diamantmi
Kategória