Využite zľavu až -30 % Chcem získať kód
0
Dní
:
0
Hod
:
0
Min
:
0
Sekúnd
  • Doprava zadarmo
  • 120 dní na bezplatné vrátenie
  • Bezplatné nastavenie veľkosti
  • SAVICKI Care+®
  • Bezplatné gravírovanie

Produkty:

Tento produkt nebol nájdený.

Zadajte do vyhľadávača inú frázu

Kategória:

Táto kategória nebola nájdená.

Zadajte do vyhľadávača inú frázu

Filtre Zavrieť
Triedenie Zavrieť

Náramky

Prezeráte si 46 z 238 produktov.

Filtrovať
Triediť
Filtre

Rozbaliť filtre Skryť filtre

Rýchle filtovanie
do 50 €
do 60 €
do 70 €
S diamantom
Zlaté šperky
Pozlátené šperky

Náramky

Náramky tvoria veľmi často len jemný prvok celého outfitu, ale vypovedajú veľa o svojej majiteľke o jej povahe, štýle a stáva sa, že dokonca aj o jej záujmoch. Vďaka širokej ponuke náramkov SAVICKI si každá z vás nájde pre seba ten pravý náramok, ktorý splní vaše očakávania a skvele doplní oblečenie na každú príležitosť. Náramky s klasickým odevom získajú na elegancii a moderný štýl vykúzli nonšalantný look! Výber náramkov je skutočne obrovský. Môžete vyberať z rôznych rozmerov, šírok, tvarov a materiálov, podľa vkusu ale aj typu príležitosti, na ktorú si chcete ozdobu dať. Náramky môžu byť rozdelené na niekoľko základných druhov: retiazkové náramky (zo striebra, zlata, platiny alebo iného kovu) s príveskami alebo bez, korálkové náramky, manžetové náramky (veľmi široké, často vyrobené z kože alebo pruhu látky, vysadené drahokamami alebo zirkónmi), rockové náramky (tiež široké, s rôznymi aplikáciami, gélové náramky), farebné pásiky s vyrazenými nápismi, remienkové náramky a mnoho iných.


Trendy dámske náramky

Aké trendy teraz prevládajú vo svete dámskych náramkov? Predovšetkým veľké rozmery. Ak sa rozhodnete pre náramok nosený samostatne, siahnite po formáte XXL, najlepšie vo výraznej farbe alebo tvare. Takéto šperky vyniknú najlepšie so zvrškom v prírodnej farbe, napr. s bielym tričko alebo čiernym rolákom. Moderné dámske náramky sa dnes často nosia v sade, ako niekoľko kusov naraz. Je však veľmi dôležité, aby tvorili zladenú kompozíciu. Stavte teda napr. na podobný štýl alebo farby.

Medzi moderné dámske náramky už niekoľko sezón patria obľúbené dva druhy – náramky celebritka (jemná retiazka trvalo spojená s plochým príveskom) a náramky charms skladajúce sa z retiazky, pásky alebo šnúrky, ku ktorým sa pripínajú rôzne prívesky (Charms).


Náramok pre muža je vyjadrením osobitosti

Muž sa s pánskymi šperkmi vyzbrojí rafinovanou vizitkou, ktorá ho v každej situácii spraví jedinečným. Vzbudí záujem žien, bude priťahovať ich pozornosť a zvádzať k pokušeniu. Ak je to potrebné, jeho sebavedomie vzbudí rešpekt a úctu.

Dobre zvolený šperk môže byť atribútom každého muža. Môže byť prejavom jeho dobrého vkusu, sebavedomia a budovať charizmu. Nechajte ho zaujať decentným leskom, fascinujúcou originálnou úpravou a ukážte, že svet šperkov nepozná žiadne hranice! Nechajte sa mužom rozmaznávať, ale doprajte si aj trochu extravagancie. Pánske náramky SAVICKI sú ako brána do iného sveta, sveta elegancie a šmrncu, ktorý dokonale podčiarkne štýl každého muža. Ten, kto si dá náramky, bude bojovníkom a priateľom v jednej osobe, moderným mužom a gentlemanom z inej doby.


Kategória