Získajte jedinečný zľavový kód Chcem získať kód
  • Doprava zadarmo
  • 120 dní na bezplatné vrátenie
  • Bezplatné nastavenie veľkosti
  • SAVICKI Care+®
  • Bezplatné gravírovanie

Produkty:

Tento produkt nebol nájdený.

Zadajte do vyhľadávača inú frázu

Kategória:

Táto kategória nebola nájdená.

Zadajte do vyhľadávača inú frázu

Filtre Zavrieť
Triedenie Zavrieť

Obrucky zlte zlato

Prezeráte si 46 z 169 produktov.

Filtrovať
Triediť
Filtre

Rozbaliť filtre Skryť filtre

Rýchle filtovanie
do 1 200 €
do 2 000 €
do 3 000 €
Žlté zlato
Biele zlato

Svadobné obrúčky žlté zlato

História svadobných obrúčok siaha až do obdobia starovekého Egypta, kde si obyvatelia tejto krajiny nasadzovali na prsty prstene, vyrobené z rastlín a prisahali si tak večnú lásku.

Ideálne tvary, ktoré nemajú začiatok ani koniec, ale symbolizujú nekonečnú lásku, symbol, ktorý vždy a všade vyjadrí oddanosť, vernosť a starostlivosť. Práve také sú svadobné obrúčky. Práve ony vyjadrujú od obradného „áno” až do konca života viac ako tisíc slov. Stačí jeden pohľad na tento šperk, pripomeniete si ten moment, kedy vám ho milovaná osoba nastokla na prst, ale aj na všetky magické okamihy spoločného života.

Svadobné obrúčky žlté zlato sú tým najkrajším a najmodernejším doplnkom už mnoho rokov. Vďaka rozmanitým vzorom a bohatým farbám si zo zaujímavej ponuky SAVICKI vyberie určite každý. Pretože sú svadobné obrúčky žlté zlato nosené tradične najviac, budú tieto originálne šperky priťahovať pozornosť svojim zaujímavým komplexným dizajnom. Svadobné obrúčky žlté zlato sú dostupné v elegantnom alebo extravagantnom prevedení.


Svadobné obrúčky žlté zlato sú nezvyčajným vyznaním lásky

Zo širokej škály našich modelov si určite každý zamilovaný pár nájde ten jediný a jedinečný vzor obrúčok pre seba, ktorý bude najdôležitejším prvkom svadobného obradu, a obrúčky spravia tento najdôležitejší a najkrajší deň v živote dvojice ešte krajším.

Svadobné obrúčky žlté zlato môžu byť udržiavané v tradičnom, nadčasovom, ale aj nejednom jedinečnom, či modernom štýle. Budú fenomenálnym vyznaním večnej, dokonalej lásky a oddanosti, a tiež skvelým viditeľným znakom uzavretie manželského alebo partnerského zväzku.

Zo širokej palety modelov si každý zamilovaný pár nájde pre seba ten jediný a jedinečný vzor obrúčok pre seba, ktorý bude najdôležitejším prvkom svadobného obradu, a obrúčky spravia tento najdôležitejší a najkrajší deň v živote dvojice ešte krajším.

Svadobné obrúčky žlté zlato vyberáte raz na celý život, každý deň sa na ne budete pozerať vy aj osoby, z vášho okolia. V ponuke svadobných obrúčok žlté zlato SAVICKI nájdete ich rôzne šírky a rôzne povrchové úpravy.


Kategória