Produkty:

Tento produkt nebol nájdený.

Zadajte do vyhľadávača inú frázu

Kategória:

Táto kategória nebola nájdená.

Zadajte do vyhľadávača inú frázu

Filtre Zavrieť
Triedenie Zavrieť

Pánske šperky

Prezeráte si 46 z 32 produktov.

Filtrovať
Triediť
Filtre

Rozbaliť filtre Skryť filtre

Rýchle filtovanie

Pánske šperky

Čo si predstaví žena, ak je reč o pánskych šperkoch? Predstaví si elegantné hodinky na ruke pôvabného gentlemana, s trochou erotickej príťažlivosti, tajomnosti a zvodnosti. Načo myslí muž, keď si dáva šperky? Na bezchybne vybrané doplnky, ktoré jemne zdôrazňujú triedu, eleganciu a prestíž. Pánske šperky značky SAVICKI spájajú jej i jeho očakávania. Dopĺňame vzhľad silných mužov o štýl, aby sme tak ženám ponúkli ideál mužnosti.

Muž sa pri nosení šperkov vytvorených našimi majstrami vyzbrojí rafinovanou vizitkou, ktorá ho v každej situácii robí nadpriemerným. Vzbudzuje záujem žien, priťahuje ich pozornosť, zvádza a pokúša. Ak je potrebné, jeho sebaovládanie a zrelosť vzbudí rešpekt a úctu.

Dobre zvolené pánske šperky môžu byť atribútom každého muža.

Pánske šperky majú byť známkou dobrého vkusu, sebavedomia muža, a zároveň majú dotvárať jeho charizmu.


Pánske šperky ako darček

Čo vybrať pre muža blízkeho nášmu srdcu? Pánske šperky sú napríklad aj klasické spony na kravatu, či manžety. Sú nielen praktickým, ale aj efektným doplnkom. Spony ku kravate sú potom neoddeliteľnou súčasťou elegantného odevu. Výni-močne efektný doplnok tvoria pánske náramky! Vyzerajú skvele v kombinácii s oblekom, zaujímavo sa tiež prezentujú pri pohľade spod športovej mikiny. Doplnkom k náramku môže byť pánska retiazka, ktorá sa jemne leskne vo výstrihu košele.

Využite možnosť gravírovania a urobte darček ešte výnimočnejším!


Kategória

Sme Vám k dispozícii

Online PO - PIA 8:00 - 22:00

Prejsť ku kontaktu
SAVICKI © 2023

v1.41.24