Získajte jedinečný zľavový kód Chcem získať kód
  • Doprava zadarmo
  • 120 dní na bezplatné vrátenie
  • Bezplatné nastavenie veľkosti
  • SAVICKI Care+®
  • Bezplatné gravírovanie

Produkty:

Tento produkt nebol nájdený.

Zadajte do vyhľadávača inú frázu

Kategória:

Táto kategória nebola nájdená.

Zadajte do vyhľadávača inú frázu

Filtre Zavrieť
Triedenie Zavrieť

Zlaté náušnice

Prezeráte si 46 z 591 produktov.

Filtrovať
Triediť
Filtre

Rozbaliť filtre Skryť filtre

Rýchle filtovanie
do 50 €
do 60 €
do 70 €
S diamantom
Zlaté šperky
Pozlátené šperky

Zlaté náušnice

Ak ide o doplnky, sú náušnice pre mnoho žien jedny z najdôležitejších prvkov. A niet sa čomu čudovať – nezávisle od oblečenia, sú vždy dobre viditeľné a dokážu celkom zaujímavo zasiahnuť do každej vizáže. Preto je veľmi dôležité, aké náušnice si vyberiete.

Ktoré zlaté náušnice zvoliť, závisí hlavne od dvoch vecí. V prvom rade od štýlu outfitu a účesu i jeho farby. Visiace zlaté náušnice, aj keď v jemnom prevedení, vyzerajú vždy elegantnejšie a luxusnejšie. Perfektne sa hodia k odhaleným ramenám a ku krátkym účesom a vlasom, kedy zvýrazňujú dlhý štíhly krk ženy. Zlaté náušnice na puzety sú zase jemné a vhodné na každodenné nosenie. Hodia sa tak k rolákom, ako aj k väčším výstrihom.

Čo sa týka účesu, každé náušnice s vypnutými alebo krátkymi vlasmi sú viditeľnejšie. Zlaté náušnice dokonale zvýraznia opálenie a nádherne splynú s tmavými očami a tmavými vlasmi, zatiaľ čo ženy so svetlou pleťou a svetlými vlasmi budú pôsobiť ešte jemnejšie.

Zlaté náušnice, sú nadčasovou eleganciou, ktorá sa ideálne osvedčí takmer na každej akcii. Môžu byť prevedené v jednoduchom, minimalistickom štýle a fascinovať rovnako svojím leskom ako luxusom. Nezávisle od toho, aké šperky máte rada, bezpochyby každá žena nájde pre seba niečo vhodné. Dobre zvolené zlaté náušnice budú originálne, štýlové a výnimočne atraktívne.


Široký výber zlatých náušníc

Zlaté náušnice kôstky (skrutky) sú väčšinou drobné očká alebo symboly. Na šperky sa umiestňujú niekedy aj dlhé visiace náušnice, ak im to ich hmotnosť dovolí. Ak sú ťažšie, používa sa skôr klasické alebo anglické zapínanie. Zlaté náušnice kôstky majú tú výhodu, že ich ľahko nasadíte aj po dlhšej dobe, kedy ste nenosili žiadne šperky. Majú tenkú rovnú tyčinku, ktorú je nutné pretiahnuť cez ušný lalôčik, a následne ju zablokovať tzv. motýlikom. Aj keď sa to nezdá, ide o veľmi pevné zapínanie a neotvorí sa ani počas intenzívnej námahy, tanca a dokonca ani počas športovania. Ide teda o veľmi dobrý výber na mnoho príležitostí.

Drobné ozdoby si zvyčajne vyberajú osoby, ktoré športujú, alebo ktoré nemôžu z dôvodu svojej práce nosiť väčšie veľkosti. Neviditeľné zapínanie sa nezamotáva do vlasov, nehrozí, že sa náušnica o niečo zachytí, a tým vám spadne, alebo ju stratíte. Ak sú napr. vyrobené zo zlata vysokej kvality, môžete sa s nimi kúpať alebo aj spať. Aj profesionálni športovci sa rozhodujú nosiť práve pre takéto náušnice, aby vyzerali na pretekoch čo najlepšie, a pritom ani trochu neriskovali.


Kategória